
Cabinet individual de psihologie - Ancuta Cazan
Kundalini
,,Eu sunt PERSONA''-trainning cu cardurile metaforice OH

OH? Instrument terapeutic, metaforic, proiectiv și asociativ – tradus în peste 24 de limbi și folosit în toată lumea nu doar de specialiști în psihologie, ci și de cei din alte domenii. Este vorba despre carduri asociative create de psihologi, terapeuți și pictori din toată lumea, care dezvoltă intuiția și lărgește cunoașterea de sine. Cardurile OH nu au interpretări standardizate și sunt capabile să activeze emisfera dreaptă a creierului care gestionează dorințele, emoțiile, visele, creativitatea și imaginația. Crează dialogul dintre corp, minte și suflet… incepand cu 1970.
Facilitator si autor al training-ului "Eu sunt PERSONA" este Tatiana Chirev (8 ani de experienta cu cardurile metaforice de asociere ) :
Psiholog.
Hipnoterapeut.
Consilier pentru dezvoltare personala.
Trainer OH Cards.
Formator.

Recomanda acest cabinet
Sunteti pacient?Dati o nota si scrieti cateva cuvinte despre experienta dvs pozitiva legata de acest cabinet, tratament efectuat, etc.
- Alba Iulia
- Alexandria
- Arad
- Bacau
- Baia Mare
- Bistrita
- Botosani
- Braila
- Brasov
- Bucuresti
- Buzau
- Calarasi
- Cluj-Napoca
- Constanta
- Craiova
- Deva
- Focsani
- Galati
- Giurgiu
- Iasi
- Miercurea Ciuc
- Oradea
- Piatra Neamt
- Pitesti
- Ploiesti
- Ramnicu Valcea
- Resita
- Satu Mare
- Sibiu
- Slatina
- Suceava
- Targoviste
- Targu Jiu
- Targu Mures
- Timisoara
- Tulcea
- Zalau
- [Toate localitățile...]